Як повідомляв Укрінформ, Міноборони оголошує конкурс на розробку симуляторів для тренувань, навчання та симуляцій на основі технологій VR та AR технологій (віртуальна та доповнена реальність). Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не вказано іншого. Команди з допомогою штучного інтелекту створювали рішення для розв’язання медичних завдань. Учаснки першого оборонного хакатону IDI Camp працювали над іноваційними розробками, які допоможуть Збройним силам України здобути технологічну перевагу над ворогом. З огляду на складну безпекову ситуацію в Україні, спричинену російською агресією, зокрема через масштабні ракетні обстріли українських міст російськими військами, ухвалено рішення перенести час проведення Національного оборонного хакатону 2022.

хакатони в україні

“Сильні, як земля” — це документальний проєкт про звичайних незвичайних українців. Дві пари окупантів переміщалися українськими дорогами на мотоциклах, але їм назустріч прилетів дрон 3-го ДШБ 80-ї ОДШБр. Brave1 запускає хакатон Precision для пошуку «точних» рішень для ураження ворога. Використовуючи портал ГУРТ, ви автоматично приймаєте засади редакцiйної полiтики. Хакатон пройде в три етапи та серед іншого передбачає тестування на полігоні.

На нашому рахунку понад eighty престижних нагород, серед яких Webby, Red Dot, FWA та AМи вже 7+ років на ринку, пристрасно працюємо, поєднуємо свободу особистості та синергію агентства, щоб наші клієнти отримували найкращі результати.В команді Lazarev. Працюємо на ринках США, Європи та України переважно з Web3, SaaS, та FinTech. NASA Space Apps Challenge — це міжнародний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA. Тисячі ентузіастів з усього світу об’єднуються в команди й протягом 48 годин створюють власний проєкт.

Наприклад, взяти участь у хакатоні чи конкурсі для громад, запропонувати власну ідею, виграти грантову підтримку і своїм проєктом вирішити нагальну суспільну проблему. Розповідаємо, як це все працює на прикладі цьогорічного хакатону для розвитку безпечних громад на сході України Hack for Locals three.0. Хакатони для громад об’єднують небайдужих громадян, які розробляють ідеї, спрямовані на покращення різних аспектів громадського життя. Мета таких заходів — привернути увагу суспільства до нагальних проблем, заохотити людей бути проактивними, надати їм ґрунтовний фідбек щодо життєздатності їхніх ідей, скерувати в потрібному напрямку. Для цього з учасниками працюють ментори — досвідчені експерти з різних галузей, які підтримують команди і дають практичні поради з розвитку проєктів. Усі виключні майнові й немайнові права на текстові матеріали, фото, зображення та інші об’єкти авторського права, що розміщені на цьому сайті належать ГО “Смарт освіта”, крім об’єктів авторського права, які містять пряму вказівку на авторство іншої особи.

Тараса Шевченка та ГО Hackathon Expert Group за підтримки GlobalLogic, Revenue Grid, MiddleWare Europe. Перший в Україні web3-хакатон Kyiv Tech Summit об’єднав понад 200 українських ІТ-спеціалістів. В Україні жовтня відбудеться Національний оборонний хакатон 2022, який об’єднає найкращих спеціалістів з кібербезпеки та протидії дезінформації, провідних експертів у сфері IT приватного та державних секторів.

Багато хто з тих, хто вперше подався на грантовий конкурс і не виграв відчувають розчарування та відсутність бажання навіть думати про майбутню участь у схожих проєктах. Якщо ж подивитися на речі тверезо, в будь-якому змаганні, — чи то спортивному, чи то змаганні ідей, — тих, хто програв, завжди більше, ніж тих, хто виграв. Невже це значить, що судді/правила погані, або всі учасники, крім переможців, негідні? Хіба спортсмени, що роками тренуються задля досягнення результатів, залишають спорт після одного невдалого старту? А що ж відбувається з проєктами та командами, які  брали участь у грантовому конкурсі, але не виграли?

Метою є об’єднання таланту і досвіду українських студенток у різноманітних програмах, щоб запропонувати інноваційні підходи до проектування та відбудови України з використанням IT, програмного забезпечення та будь-яких інших творчих рішень. Запрошуємо приєднатися до Хакатону для українських студенток “SheBuilds Ukraine Hackathon”, організатором якого є канадська архітектурна компанія WZMH Architects за підтримки Посольства України в Канаді та Міністерства освіти і науки України. «Колеги із АНТС організували та успішно здійснили проєкт, який має надзвичайно потрібний формат для розбудови кращого життя в країні – формат вибору важливої ідеї і розуміння процесу її реалізації». Розкрити потенціал регіональних лідерів розробляти та втілювати інноваційні ідеї – таким чином покращуючи життя людей, а також сприяючи зміцненню демократії, ефективного та прозорого врядування і популяризації України як країни новацій та креативу. Зареєструватися для участі в хакатоні та ознайомитися з челленджами можна за посиланням. За детальною інформацію щодо участі прохання звертатись до організаційного комітету – Валентин ПРОТОПОПОВ, керівник Секції «Київ – розумне місто, безпечне для життя» Відділення «КИЇВ-СТОЛИЦЯ».

Було розроблено логотип, що символізує головну ціль ідеї – зберегти культурну спадщину та відроджувати старовинні ремесла через онлайн-курси, для того щоб діти і молодь навчались і продовжували локальні традиції. У ньому взяли участь близько 60 команд і 200 учасників з різних куточків України та з Польщі. «Штучний інтелект у Мрії» — sixteen грудня відбувся хакатон у НаУКМА.

  • Кожен із 12 переможців першого хакатону Міністерства оборони України «Наступ машин» отримав по 10 тисяч доларів – призовий фонд забезпечили D3 Venture Capital Firm та Kyiv School of Economics для доопрацювання розробок.
  • Два тижні драйвової роботи, нові знайомства та можливість допомогти Україні своїми ідеями.
  • Представники компанії Palantir, світового лідера в галузі military-tech, приїдуть до Києва, щоб увійти до складу журі Drone Hackathon.
  • Розкрити потенціал регіональних лідерів розробляти та втілювати інноваційні ідеї – таким чином покращуючи життя людей, а також сприяючи зміцненню демократії, ефективного та прозорого врядування і популяризації України як країни новацій та креативу.
  • Використання текстових матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань – гіперпосиланням) на джерело.

«Участь в проєкті стала для мене особисто джерелом сили та натхнення. Коли бачиш, скільки яскравих, розумних та відповідальних людей з усієї країни, попри війну не зупиняються в творенні кращого життя для власних громад, не залишається жодних сумнівів у нашій Перемозі». “Цей проєкт допоміг сформувати родину АНТС, бо ми бачили дуже тісну взаємодію та взаємодопомогу.

хакатони в україні

Synebo обʼєднує близько 200 фахівців та має офіси в Одесі й Вроцлаві.Компанія регулярно проводить безкоштовні курси для тих, хто прагне потрапити в ІТ та працювати з передовими технологіями Salesforce. Для своєї команди Synebo щотижня організовує розважальні й освітні заходи. Надає працівникам страхування та бюджет на обіди, ментальне здоровʼя та освіту.Окрім цього, Synebo щомісяця займається благодійністю. Серед основних напрямків допомоги – підтримка волонтерів, дітей, літніх людей та тварин у притулках й заказниках.

Всі команди, що відповіли на запитання анкети, не  припинили працювати над проєктами та намагаються брати участь в інших конкурсах та грантах. Участь у хакатоні можуть взяти як українські, так і закордонні розробники, інженери, військові, експерти, науковці, студенти, стартапи та всі ті, хто готовий долучитися до пошуку найкращих технологічних рішень для боротьби з ворогом. В Україні відбудеться другий щорічний хакатон, де українські розробники зможуть продемонструвати свої напрацювання для ЗСУ, а також отримати 1 млн доларів на розробку власного продукту, який зможе ефективно захищати від ворожих безпілотників. У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме гіперпосилання на LB.ua обов’язкове! Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, що містять посилання на агентство “Українськi Новини” й “Українська Фото Група”, заборонено. Заступниця Генпрокурора Вікторія Літвінова взяла участь у пресконференції з питань реагування на сексуальне насильство в умовах війни в Україні, яка відбулася сьогодні у Києві.

А також міста України, які надають свої технічні завдання та вихідні дані. В Україні відбувся Національний оборонний хакатон 2022 (National Defence Hackathon 2022) — масштабний захід, який зібрав найкращих українських спеціалістів із кібербезпеки, протидії дезінформації, експертів у IT-сфері з державного та приватного секторів. Адже працюють над розробкою та просуванням системи використання багаторазових стаканів для напоїв To-Go в мережі кав’ярень Одеси.

хакатони в україні

Багато команд, отримавши якісний фідбек від менторів і оцінку свого рішення від журі, продовжують роботу над проєктами та втілюють їх у життя власними силами або залучаючи інвесторів. Прикладом такого заходу є Hack for Locals — щорічний хакатон для розвитку безпечних громад на сході України. Цьогоріч його організували платформа кар’єрного розвитку Happy Monday та агентство інновацій Center42 в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. У зв’язку з карантинними обмеженнями Hack for Locals 3.zero пройшов в онлайні, а до участі в заході долучилися понад four hundred осіб з усіх областей України.

KPMG в Україні є членом міжнародної мережі фірм KPMG, яка надає професійні аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги. Ми користуємося бездоганною репутацією на ринку професійних послуг і прагнемо залучати до свого штату найкращих спеціалістів. БПЛА, що знешкоджують ворожі «Ланцети», системи пошуку дронів лазерного наведення та унікальний колінний протез — лише деякі розробки учасників.

Загалом у хакатоні взяли участь 37 військових та цивільних команд з 21 держави світу. Боротьба тривала за трьома напрямками LLM wargaming (розробка великих мовних моделей WARGAMING), Noisy speech to textual content (виділення тексту із голосового мовлення), Pharmaceutical thesaurus (фармацевтичний тезаурус). На другій позиції команда “Et cetera”, яка презентувала проєкт гри “Крок” для школярів 5-9 класів, де за допомогою казкотерапевтичних методик діти зможуть навчатися запобігати та протистояти проявам насильства онлайн та офлайн.

хакатони в україні

Міністерство оборони оборони України провело перший хакатон «Наступ машин», що об’єднав понад 450 розробників, інженерів та винахідників, які створюють новаторські рішення для розв’язання різноманітних військових завдань. Сікорського перемогла у хакатоні Teens in AI з проєктом застосунку, який допомагає вивчати жестову мову. У межах хакатону учні та їхні вчителі-наставники познайомляться з принципами волонтерства, навчаться створювати власні волонтерські акції та згенерують ідеї проєктів, які зможуть реалізувати після навчання. Придбали обладнання для  Центру цифрового розвитку Теребовлянської громади для формування жителям digital-навичок та компетенцій в умовах сучасного суспільства. Знайти місцевих лідерів з інноваційними рішеннями, IT/digital пропозиціями та креативними задумами, об’єднати їх в мережу активних “змінотворців” (“changemakers”) та допомогти втілити в життя їх корисні проєкти. Lazarev.agency хакатони — одна із найбільших Product Design агенцій України.

Ми звернулися з цим запитанням до учасників та учасниць нашого Хакатону соціальних інновацій HALLI 2.zero. — просто попросили всіх, хто має бажання заповнити коротку анкету. Нам було цікаво, чи продовжують команди роботу над проєктами, як змінився склад команд і чи готові вони брати участь в наступних хакатонах. Хакатони, гранти, ідеатони, конкурси проєктів — щодня в соціальних мережах та медіа можна побачити оголошення чи звіти про черговий заклик до участі і можливість отримати кошти на свій проєкт. Частина громадянського суспільства активно пише заявки, бере участь в конкурсах, а інші люди, громади та організації вважають, що це не має сенсу, не вартує витраченого часу, «лотерея», або взагалі «для своїх».

Міністерство оборони з метою розвитку передових технологій для покращення безпілотних систем на передовій оголосило Хакатон «Наступ машин». Новий хакатон «Наступ машин», співорганізатором якого є Міністерство оборони України, відбудеться в травні. На хакатоні учасники зможуть безкоштовно відвідати панельні дискусії, виступи та воркшопи від провідних компаній web3 світу. Докладнішу інформацію про місце проведення організатори повідомлять зареєстрованим учасникам і учасницям. Два тижні драйвової роботи, нові знайомства та можливість допомогти Україні своїми ідеями. «Керуючись принципом “Один постріл – одне влучання”, прагнемо знайти ті технологічні розробки, які дозволять Збройним Силам виконувати операції з підвищеною точністю, ефективністю та мінімальними втратами», — йдеться в повідомленні.

У Міністерстві оборони визначили 12 переможців першого хакатону «Наступ машин» для вдосконалення безпілотних платформ на фронті, призовий фонд становить 120 тис. Як ідеться на сторінках Генштабу ЗСУ в соцмережах, за перемогу змагалися команди, які представляли ЗСУ та українські ІТ-компанії. Докладнішу інформацію про хакатон можна переглянути за посиланням.

Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Придбали комплекти програмованих електронних модулів та датчиків з широким спектром можливостей для учнів. Вже готуються разом з учнями збирати власні прилади для вимірювання, сканування, фіксації даних, розуміти фізичну і математичну суть явищ, програмувати і складати власні STEAM-пристрої, «розумні теплиці» тощо. Щорічний хакатон CSC 55 — Computer Science and Cybernetics — проводить факультет комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім.

Команда Родовід створили освітній неформальний простір для учнів та педагогів, де відбувається багато різних заходів. Укомплектували приміщення інтерактивною панеллю за кошти громади, знайшли партнерів і придбали кольоровий принтер. Зареєстрували ГО «Центр інновацій та спільно дії «Крок», проводять активності для педагогів України, організували онлайн-конкурс «Найкращих оратор в стилі «печа-куча» для учнів 7-11 класів та продовжують розвивати свій освітній простір.